KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325049
nr 1432 5049
Frans Gard
(1892-1978), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 63x91. Yttermått inklusive ram: 80x108 cm
Frans Gard, född 1892 i Görlunda, Närke, död 1978, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:15:41
16/11 22:33:33
Frans Gard
Läs mer om Frans Gard